Fontanna Kula Kamienna 60cm w misie

Cena 9900,- zł   z dostawą

Piękną podświetlana fontanna ogrodowa z obiegiem zamkniętym

Kompletna Premium z dożywotnią gwarancją szczelności. Ø 150cm

W pełni profesjonalna fontanna ogrodowa z obiegiem zamkniętym przeznaczona do długoletniej i intensywnej pracy przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. Na życzenie dostawa i montaż.

Nowoczesne Fontanny Ogrodowe dostępne w kolorach : naturalny piaskowo-beżowy lub naturalny biało-szarawy 

Zamówienia, informacje techniczne, wyceny montażu, projekty - tel. 794 290 422 lub mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Poniżej przykłady realizacji oraz opis.

Nowoczesna fontanna ogrodowa wykonana z rekonstruowanego piaskowca naturalnego, dopracowana w każdym detalu. Fontanna bardzo wysokiej jakości wykonania, tak w sensie wizualnym jak i technicznym, instalacja wodna fontanny z obiegiem zamkniętym wykonana wyłącznie z  miedzi i mosiądzu wraz z przepustnicą, wszystko solidnie lutowane i skręcane. Sercem fontanny jest niezawodna pompa PONTECH - MADE IN GERMANY , jest ona niewidoczna, całkowicie schowana pod elementem centralnym fontanny. Bardzo prosty montaż fontanny. Zapewniamy telefoniczne wsparcie techniczne w trakcie montażu fontanny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny fontanny. Na życzenie dostawa oraz montaż fontanny przez pracowników naszej firmy – każdy montaż odbywa się w obecności kadry kierowniczej firmy ROMAT.

W zestawie otrzymujesz :

  • Elementy architektoniczne fontanny ogrodowej (element centralny oraz obrzeże)
  • Uszczelniający basen wewnętrzny fontanny (Dożywotnia gwarancja szczelności fontanny)
  • Instalacje wodną fontanny ogrodowej z obiegiem zamkniętym wykonaną wyłącznie z miedzi, stali  i mosiądzu
  • Profesjonalną, niezniszczalną dyszę – wylewkę typu szampan wykonaną z miedzi
  • Instrukcje montażu fontanny krok po kroku
  • Niezawodną niemiecką pompę fontannową obrazów wodnych

     

Zapraszamy do kontaktu.

Piękne Fontanny Kamienne Dekoracje Ogrodowe


UWAGA NA ZŁODZIEJI ZDJĘĆ NASZYCH Z REALIZACJI,  KTÓRZY SPRZEDAJĄ PODRÓBY NASZYCH FONTANN, ICH JAKOŚĆ WYKONANIA NAWET NIE PRZYPOMINA  ORGINAŁU - NIE KUPUJ KOTA W WORKU, OBEJRZYJ NA ŻYWO. ZAPRASZAMY DO NASZEJ PRACOWNI ABY NA WŁASNE OCZY ZOBACZYĆ JAKOŚĆ WYKONANIA ELEMENTÓW KAMIENNYCH - NA PEWNO NIKT SIĘ NIE ZAWIEDZIE. 


 

Producent Fontann Na Wieki
Romat firma z tradycją Since 1991