Fontanna miejska 209

Dostępna w wielu rozmiarach i opcjach wyposażenia 


Dostosujemy do Państwa potrzeb i posiadanych środków

Zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Tel. 794 290 422. Zostaw nr tel. w mailu, odpiszemy lub oddzwonimy, pomożemy, doradzimy. 

 

Firma wytwarza w pełni profesjonalne fontanny ogrodowe oraz miejskie do zabudowy publicznej, przeznaczone do długoletniej intensywnej pracy przy bardzo niskich kosztach eksploatacji. Jeżeli masz pomysł na swoją fontannę, to my go dla Ciebie zrealizujemy, doradzimy, dobierzemy urządzenia aby fontanna działała niezawodnie przez długie lata i nie generowała wysokich kosztów eksploatacji, zajmiemy się montażem i uruchomieniem, przeszkolimy w zakresie obsługi. Każdy montaż odbywa się w obecności kadry kierowniczej. Każdą z naszych fontann dostosujemy do wymogów zabudowy publicznej .Możliwość zamontowania każdego systemu wodnego i oświetlenia – wszystko co na dzień dzisiejszy jest dostępne w technice fontannowej

Poniżej niektóre nasze fontanny w zabudowie publicznej.

 

 


Zapraszamy do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Tel. 794 290 422.


 

Producent Fontann Na Wieki
Romat firma z tradycją Since 1991